Náš systém plně podporuje EETčíst více

Vaše marketingové oddělení Ticketware

Součástí Ticketware je hned několik online marketingových nástrojů, které Vám výrazně usnadní práci s online marketingem. Nepotřebujete používat žádné externí služby ani kopírovat kontakty - vše máte v Ticketware, vzájemně provázané. Pokud vůbec nevíte "jak na to", Ticketware je pro Vás ideální řešení.
Odesílání newsletterů kontaktům

Odesílání newsletterů kontaktům

V Ticketware je zabudováno odesílání newsletterů kontaktům. Automaticky se odesílají i transakční e-maily.

Kontakty postupně sbíráte do systému při nákupech vstupenek online, nebo se uživatelé přihlásí přes Vaši webstránku a následně jim můžete zasílat informace o programu či akcích. Vše jen na pár kliků.

Tištěný plakát a leták generovaný systémem

Z Vašeho aktuálního programu, který si nastavíte v Ticketware, si budete umět vygenerovat jednoduchý leták nebo plakát na tisk. Pokud jste zvyklí rozdávat program v provozu nebo na různých místech jako reklamu, můžete mít tento problém vyřešen raz dva a hned si stáhnout kompletně obsahově vyplněný leták.

Tištěný plakát a leták generovaný systémem

Mobilní aplikace BudíCheck

Staňte se součástí mobilní aplikace, ve které je program kin, divadel a kulturních center. Pro Vaše návštěvníky zdarma ke stažení, s Vaším kompletním programem a možností kupovat vstupenky. BudíCheck je dostupný ke stažení pro Android i iOS.

App Store Goggle Play
Vernostný program BOOM!Cinema na kľúč

Věrnostní program BOOM! Cinema na klíčPro velké klienty

Jednoduchý věrnostní program BOOM! Cinema obsahuje věrnostní karty, kompletně vypracované pravidla, loga, brand, grafiku, bodový systém a čárové kódy, brožury, plakáty, televizní spoty a mnoho jiného.

Vše je kompletně administrovateľné v Ticketware.

Ticketware Display systémPřipravujeme

Kompletní správa multimediálního obsahu na displejích ve Vašem provozu včetně statistik a administrace. Plně provázané s Ticketware.

Spravujte centrálně zobrazený obsah na Vašich displejích. Jednoduché nastavení a provázání s reklamní kampaní.

Ticketware Display systém

Jak dál? Zodpovíme Vaše dotazy: