Přečtěte si o zajímavostech ze světa prodeje vstupenek na našem blogu.ČÍST

Podpořte svůj marketing s dárkovými kartami

Přinášíme Vám podrobnější informace o našem produktu dárkové karty. Jde o přednabité plastové karty s kreditem, které je možné darovat a využít k platbě za akce. Vašim návštěvníkům přinesou karty originální tip na dárek, vám vyšší návštěvnost a tržby. Zároveň jde o zajímavý marketingový artikl vhodný do soutěží, partnerským institucím, či dokonce pro firmy.

Číst dále

Ticketware Studio – využijte služby našeho marketingového oddělení!

V Ticketware děláme vše pro to, abychom pomohli kinům a institucím z oblasti kultury rozvíjet se a zvyšovat jejich návštěvnost. Komunikace směrem k návštěvníkům je důležitou částí celého procesu a vedle Ticketware jsme se naučili, jak co nejlépe komunikovat a využívat marketingové nástroje v Ticketware a Cinemaware. Naše zkušenosti s reklamou a marketingem chceme nabídnout i Vám.

Číst dále

Nový vzhled a funkce online prodeje vstupenek

Ve zkratce Vám přinášíme pět bodů nejdůležitějších informací o připravovaných změnách v našem online prodeji vstupenek. Změny ovlivní každého našeho zákazníka prodávajícího vstupenky online.

Číst dále

10 inspirativních stránek s TICKETWARE

V posledních měsících se výrazně zvýšil počet webů našich zákazníků, které jsou upraveny na specifické požadavky a jsou něčím výjimečné. Naše webové šablony většinou přinášejí jednotný vzhled, ten se však dá upravit do takové míry, které plně vyhovuje přáním a požadavkům našich klientů. Vzhled je subjektivní záležitost, proto nehodnotíme ani neřadíme weby podle vzhledu. Přinášíme však pro inspiraci 10 příkladů, co všechno se dá vytvořit s našimi šablonami.

Číst dále

Weby v Ticketware: statistiky, současné a budoucí trendy

Pomocí systému Ticketware se používá přes 250 webů našich u našich klientů. První web generovaný přes Ticketware byl spuštěn ještě na začátku roku 2012. V průběhu času noví klienti používali více a více webů a k tomu jsme přizpůsobili i webové šablony. Vznikla nová webová šablona pro kulturní centra a pravidelně jsme aktualizovali i webové šablony pro kina. Trendem a tématem posledních let při vývoji webů je zejména fakt, že více lidí prohlíží web přes mobil jako přes počítač.

Číst dále

10 zajímavých novinek v Ticketware 2016

Co všechno přinesl rok 2016 v Ticketware? Přečtěte si o zajímavých a důležitých novinkách, které by neměly ujít vaší pozornosti, pokud chcete naplno využít potenciál užívání Ticketware.

Číst dále

6 marketingových trendů a novinek v Ticketware 2017

Prohlédněte si nejdůležitější marketingové novinky, které Vám nabízíme – web přizpůsoben pro prohlížení z mobilů, zasílání informací zákazníkům prostřednictvím newsletterů, příprava marketingových kampaní, nákup vstupenek přes mobil a nové marketingové oddělení Ticketware Studio.

Číst dále

Elektronická evidence tržeb již v platnosti!

1.prosince vstoupil v platnost zákon o evidenci tržeb, jehož cílem je vytvořit rovnováhu v podnikatelském prostředí. Náš systém momentálně podporuje evidenci tržby v modulu Bufet&Store. Od 1.března 2017 bude funkce spuštěna i pro vstupenkový systém.

Číst dále

Představujeme Vám naši mobilní aplikaci BudíCheck

Mobilní aplikace BudíCheck přináší program kin, divadel a kulturních center s nákupem vstupenek online. Vstupenky zakoupené přes aplikaci se následně zobrazí v appce a plně nahrazují papírové. Vaši zákazníci již nebudou muset čekat ve frontě na pokladně ani si vstupenky tisknout. Koupí si je za pár sekund pohodlně se svým mobilem.

Číst dále

Hledáme kolegy do rozvíjející dynamické společnosti na pozici CUSTOMER SUPPORT

Máš všeobecný technický rozhled? Baví tě komunikace s lidmi? Hledáš osobní růst a rozvoj? Chtěl bys pracovat v mladém dynamickém kolektivu? Pokud si na všechny otázky odpověděl ano, právě tebe hledáme ☺

Číst dále