Přečtěte si o zajímavostech ze světa prodeje vstupenek na našem blogu.ČÍST

Představujeme Vám naši mobilní aplikaci BudíCheck

čítanie na cca 1 min

S aplikací BudíCheck již nezaspíte žádnou pořádnou akci!

Mobilní aplikace BudíCheck přináší program kin, divadel a kulturních center s nákupem vstupenek online. Vstupenky zakoupené přes aplikaci se následně zobrazí v appce a plně nahrazují papírové. Vaši zákazníci již nebudou muset čekat ve frontě na pokladně ani si vstupenky tisknout. Koupí si je za pár sekund pohodlně se svým mobilem.

02_660x440

Při tvorbě této aplikace jsme brali v úvahu chování běžného návštěvníka. BudíCheck obsahuje další funkce, které potěší každého kulturního maniaka. V appce si umíte nastavit filtr na své oblíbené kina, divadla nebo kulturní instituce, upozornění, dále si můžete zkontrolovat historii navštívených akcí nebo je ohodnotit.

Vyzkoušejte aplikaci BudíCheck ve svém mobilu:


badge-play_CZ                          badge-appstore_CZ


Do appky postupně přidáváme program partnerů, kteří mají marketinkový a vstupenkový software Ticketware. Aplikace následně čerpá informace z jejich webu. To znamená, jak si zadministrují stránku, tak bude BudíCheck komunikovat s jejich programem. Partnerství s appkou BudíCheck je bezplatné.

Staňte se partnerem mobilní aplikace BudíCheck a i Váš program se v ní bude zobrazovat. Kontaktujte nás na info@ticketware.cz. Rádi s Vámi uzavřeme spolupráci a doplníme Váš program do aplikace BudíCheck.
 
Více o aplikaci se dozvíte na stránce budicheck.eu.

(j)

Návrat na články