Přečtěte si o zajímavostech ze světa prodeje vstupenek na našem blogu.ČÍST

Ticketware používá 150 klientů

Měsíční prodeje přes Ticketware jsou přes 400 tisíc vstupenek na 9 tisíc představeních.
150

zákazníků používajících Ticketware

400000 +

vydaných vstupenek měsíčně

9000 +

představení měsíčně

650000

odeslaných newsletterů měsíčně

Kde používají Ticketware na prodej vstupenek?

Máme zkušenosti s velkými i malými klienty. Ticketware roky úspěšně prodává vstupenky od malých městských kin, po světoznámé a prestižní instituce.

Líbí se nám komplexnost systému, kde navzdory velkému rozsahu funkcí si dokážeme jednoduše řídit vše potřebné. Množství funkcí je automatizovaných a intuitivních. Dnes si už život bez Ticketware neumíme ani představit.

Ľubomír Muller, IT pracovník, MCK Malacky

Systém Ticketware používáme v našem kině už více než rok. Jeho funkčnost je bezproblémová, je intuitivní s jednoduchým a logickým ovládáním. Jeho praktičnost oceňují i naši návštěvníci webové stránky či diváci, kteří ve velké míře využívají nákup vstupenek online. V neposlední řadě vyzdvihuji pohotový a profesionální přístup pracovníků technické podpory. Kino X v Stupavě je velmi spokojené.

Martin Muráni, operátor, Kino X Stupava

Ticketware spolu s digitalizací přenesli naše kino z prehistorie do současnosti, dnes si jedno bez druhého už neumíme ani představit. Pár kliknutími máme vyřešen program, marketing, web i prodej lístků. Pokud je promítáreň srdcem našeho kina, tak cinemaware je jeho hlavou. Hlavou, která se neustále rozvíjí a pomáhá všem ostatním částem těla napředovat.

Bc. Branislav Koričanský, IT pracovník, Kino Nova Sereď

Mapa klientů

Rozklikněte místa na mapě pro více informací o klientovi.
Kompletní seznam klientů naleznete níže.

Zodpovíme veškeré Vaše dotazy: