Přečtěte si o zajímavostech ze světa prodeje vstupenek na našem blogu.ČÍST

Síť Ticketware

Naši klienti, díky nám oslovují statisíce zákazníků prostřednictvím komunikačních kanálů jako jsou webové stránky, newslettery či vstupenky. To nabízí bohatý reklamní prostor.

4 000 000

zobrazení webů měsíčně

400 000

vydaných vstupenek měsíčně

650 000

odeslaných newsletterů
a e-mailů měsíčně

Spouštíme Reklamní systém Ticketware - vydělávejte na Vašem provozu a web stránce!

Nabízíme Vám příležitost stát se členem našeho reklamního systému a profitovat. Vaše webstránky, newslettery či tištěné vstupenky poskytují mnoho prostoru pro reklamu a byla by škoda ho nevyužít. Pokud budete mít zájem a splňovat požadavky, stačí se zapojit!

Ticketware je velkou sítí se statisíci uživately a umíme sehnat inzerenty za výhodných podmínek. Vše vyřídíme za Vás, z Vaší strany stačí, ať se zapojíte a nastavíte si množství zobrazované reklamy, jinak není nutná žádná další aktivita.

Reklamní systém je příležitost i pro menší provozy, které mají jen omezené finanční možnosti. Díky reklamnímu systému lze získat další zdroj příjmů bez jakékoli námahy.

Jak funguje Reklamní systém Ticketware?

Reklamný systém Ticketware
Síť zákazníků Ticketware

Přes software od Ticketware se měsíčně prodají statisíce vstupenek a newslettery či webstránky měsíčně otevře přes milion návštěvníků. Tato čísla navíc stále prudce rostou. Díky tomu dokážeme zaujmout a získat zajímavé inzerenty.

Agentura

Stará se o všechny reklamní kampaně a analyzuje statistiky. Shání inzerenty, kteří zadávají reklamu. Následně nastaví reklamu a tu systém začne zobrazovat zákazníkům, kteří mají zapnutý RST na svých stránkách, newsletterech či na vstupenkách.

Klienti RST

Jedná se o samotné inzerenty, kteří nepřicházejí do styku se zákazníky Ticketware. Komunikují s agenturou, zadávají reklamu a platí si zobrazení reklamy u zákazníků Ticketware. Reklamní kampaň vyhodnocují ve spolupráci s agenturou.

Počet vydaných vstupenek ročne Počet vydaných vstupeniek ročne 10000
Počet zobrazených stránek denně Počet zobrazení stránky denne 1000
Počet online transkací ročně Počet online transkacií ročne 300
Podíl reklamy vs. vašich bannerů Podiel reklamy vs. vašich bannerov 70%

Kalkulace příjmů z reklamy pro klienty

Výška Vašich potenciálních příjmů z RST závisí na řadě faktorů. Vlevo nastavíte čísla dle Vašeho provozu a naše kalkulačka Vám zobrazí přibližný potenciál na základě těchto hlavních faktorů.

5000 Kč *
O tuto částku se Vám sníží roční licenční poplatky pokud zapnete reklamu

* tato kalkulace je pouze přibližná a informativní, reálný výpočet obsahuje mnoho jiných proměnných a toto číslo se od reálného může lišit. Kontaktujte nás v případě ďalších dotazů.

Přečtěte si více o dalších funkcích systému