Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

10 zajímavých novinek v Ticketware 2016

čtení na cca 3 min

novinky-heading-cz

Co všechno přinesl rok 2016 v Ticketware? Přečtěte si o zajímavých a důležitých novinkách, které by neměly ujít Vaší pozornosti, pokud chcete naplno využít potenciál užívání Ticketware.

 

nl-novinky1-cz

Velmi častou připomínkou našich klientů byla právě možnost uhradit rezervace dodatečně. Znamená to, že si vstupenky rezervuji, ale nemusí pro ně zajít do pokladny. A nemusí si je ani předem vyzvednout. V době internetových plateb je zbytečné, aby někdo trávil cestu do Vaší pokladny kvůli vstupenkám. 

 

nl-novinky2-cz

Přes 50% lidí surfuje na internetu přes mobil. Proto je třeba maximálně zjednodušit nákup vstupenek právě přes mobil. Letos se nesl ve znamení množství novinek právě v této oblasti: mobilní aplikace BudíCheck pro Android i iOS, kino web přizpůsoben pro mobily (Už ho máte?), a brzy se přidá do této kategorie i aktualizovaný online nákup a newslettery, komplet přizpůsobené pro výbornou použitelnost právě na mobilu.

 

nl-novinky3-cz

Intenzivně jsme se věnovali tomu, aby Ticketware běžel co nejplynuleji. Po zkušenostech z minulosti jsme navýšili a inovovali další kapacity, abychom dokázali uspokojit poptávku i během nejrušnějších dní. Nové stroje jsou x-násobně rychlejší a pomáhají i nám testovat nové funkce rychleji a přinášet lepší software.

 

nl-novinky4-cz

Množství dotazů na technickou podporu neustále roste raketovou rychlostí. Snažíme se přinést co nejlepší službu našim klientům a reagovat na požadavky co nejrychleji. V souvislosti s tímto připravujeme další služby, které přinesou snadnější komunikaci našim klientům, i Vašim návštěvníkům.

 

nl-novinky5-cz

Editor sálů neposkytuje žádný náš konkurent. My jsme ho ale přece posunuli o další úroveň dál. Vylepšili jsme hromadné akce a celkovou použivatelnost. O jeho praktičnosti se přesvědčujeme denně, když vidíme některé kompletní sály, které naši klienti dokázali díky němu vytvořit.

editor sal

 

nl-novinky6-cz

Po dlouhých měsících vývoje, testování a designování přinášíme webovou šablonu pro kina, která je přizpůsobena speciálně pro zobrazení na mobilech a tabletech. Tato novinka je jedním z největších projektů roku 2016 a přináší Vám nesrovnatelně lepší web – co se týče přístupnosti na různých mobilech a zařízeních, ale i jednodušší a rychlejší nákup vstupenek či přístup k informacím přímo přes webový prohlížeč v mobilu.

 

nl-novinky7-cz

Vydali jsme aplikaci BudíCheck, která pro Vaše návštěvníky poskytuje snadný přístup k programu i vstupenkám z jejich mobilního telefonu. Aplikace je k dispozici pro Android i iOS a po jejím nainstalování přímo přes mobil zakoupíte vstupenky a i se jimi prokážete při vstupu přímo přes aplikaci. BudíCheck je bezplatná alternativa k aplikací CoolTicket, s tím, že je navíc možné přímo přes ni i nakoupit vstupenky.

 

nl-novinky8-cz

Ticketware je skvělý pracovní nástroj právě díky automatizaci. Netřeba všechno dělat manuálně, ale maximum funkcí je automatických. Snažíme se automatizovat vše, co se jen dá a doufáme, že tyto funkce maximálně využijete. Letos přibyly k tomu následující funkce:

  • Automatické plátno na webu
  • Automatická online refundace plateb
  • Automatické zobrazování akcí v modulu “Aktuální události”
  • Automatické upozorňování na expiraci rezervace
  • Automatické nastavování Reklamního systému po ukončení kampaně
  • Automatické přepočítávání stavu zásob a cen v bufetu

 

nl-novinky9-cz

Už několik klientů používá software pro bufet – Buffet & Store. Spustili jsme první zkušební provoz bufetu přes franšízing a postupně získáváme dodavatele a zkušenosti s provozem v praxi. Účastníci franšízy dostanou všechno zařízení i zboží zdarma a získávají podíl na zisku.

 

nl-novinky10-cz

Nabízíme marketingové služby pro náročné – grafické služby, marketing, úpravy webů, reklama, komunikace, podpora prodeje vstupenek, propagace akcí, tiskoviny … a mnoho jiného. Víme, jak na to. Potřebujete pomoc s marketingem? Jednoduše vyplňte krátký nezávazný formulář a kontaktujeme Vás.

Návrat na články