Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

6 marketingových trendů a novinek v Ticketware 2017

čtení na cca 2 min

CZnl-v2r-nadpisProhlédněte si nejdůležitější marketinkové novinky, které Vám nabízíme. Poskytujeme Vám plnohodnotné řešení: využijte všechny výhody používání našeho systému.

nl-v2r-1Největší a nejzásadnější změna pro rok 2017 je kino web přizpůsoben pro mobil. Už ho máte? Přes 50% lidí prohlíží web a kupuje vstupenky přes mobil. Tato funkce je povinná jízda pro každý moderní web. Šablona je dostupná pro každého uživatele v rámci licence. Přehození Vašeho starého webu na nový systém je zpoplatněno jednorázově za 2.000,- Kč. Automaticky Vám v ceně nastavíme správné barvy, nové funkce, nové moduly a rozložení webu pro mobil.

nl-v2r-2Víte, kolik e-mail kontaktů máte v systému? Průměrně má každý náš klient přes 1000 kontaktů, které se časem sbírají. Je to komplet zdarma, posílejte svůj program pravidelně přes e-mail! Pokud nevíte jak začít, na podpoře Vám poskytneme pomoc, návody, nebo můžete nechat odeslání newsletteru kompletně na nás a nemít s tím žádné starosti.

nl-v2r-3Máme pro Vás řešení jak zlepšit marketing pomocí předpřipravených marketingových kampaní. Výběr se postupně rozšiřuje, je už jen na Vás, co potřebujete spíše: Podpořit online prodej? Spustit reklamu a vydělat něco navíc? Podpořit konkrétní akci? Zpropagovat svoji kulturu/kino? Spustit věrnostní program? Poskytneme grafické podklady, komunikaci, návod, návrhy, pomoc. Kontaktujte nás.

nl-v2r-4

Některá řešení, jak předělat web na optimalizovaný pro mobily, je věc, která může stát i 10.000 až 80.000 Kč na zakázku. Tím, že ho my poskytujeme více klientům naráz, dokážeme cenu promítnout do licence, ušetřit Vám obrovské finanční prostředky a přinést Vám moderní technologii zdarma. Totéž platí pro newslettery, kampaně, nebo třeba i při tiskovinách (více klientů = více jde najednou tisku = nižší cena). Každá koruna se počítá.

nl-v2r-5Pracujeme na způsobech, jak zlepšit prodej vstupenek na mobilu, neboť takto nakupuje většina lidí a počty se zvyšují. Prvním krokem je mobilní aplikace BudíCheck. Dalším krokem je online prodej vstupenek optimalizovaný pro mobil. Přes mobil bude koupě vstupenky jenom na pár kliků kdekoliv a kdykoliv.

Další velkou změnou je, že jsme nový web upravili tak, aby byla koupě vstupenky maximálně jednoduchá a maximum lidí úspěšně dokončilo objednávku online. Máte již web aktuální? Tuto informaci najdete po přihlášení, na ploše vpravo nahoře.

nl-v2r-6Grafické služby, marketing, úpravy webů, reklama, komunikace, podpora prodeje vstupenek, propagace akcí, tiskoviny, … a mnoho jiného. Víme, jak na to. Neváhejte se na nás obrátit.

Návrat na články