Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

Editor sál

Editor sálů

Editujte sály rychle, jednoduše a intuitivně

Nakonfigurujte si libovolný sál - od klasického sálu po konference, koncerty, stužkové, taneční parket, ples, či operu. S naším nástrojem na editaci sálů je možné všechno. Má jednoduché a intuitivní použití.

Přehledná správa provozů, sálů a profilů sálů

Naše aktuální administrace umožňuje lépe spravovat Vaše provozy, sály v provozech a také jednotlivé profily sálů. Profily můžete vytvářet a přehazovat podle potřeby - v pondělí hostíte konferenci, tak zvolíte profil se židlemi. Na úterní ples přehodíte profil na taneční sál. Administrace sálů a systému objednávek se stává minutovou záležitostí. Jediná Vaše starost je reálné upravit sál.

Editor sál

Jak na to?

V editoru sálů pracujete s různými objekty, které se ve Vašem sálu nacházejí - přidáváte plátno, pódium, sloupy, okna, schody - cokoliv, co uznáte, že v půdorysu sálu nesmí návštěvníkovi chybět.

Sedadla přidáváte hromadně jedním klikem

Následně stačí přidat sedadla. K dispozici je i jejich otáčení, takže nejste omezeni kruhovými stoly, zakřiveným sálem, balkony v sále či jakýmkoliv netradičním rozmístěním.

Sedadla přidáváte rychle jedním klikem a takový počet, jaký uznáte za vhodné. Také je můžete jednoduše zkopírovat a vytvořit za nimi další řady. Krokem zpět zase nechtěnou úpravu okamžitě odstraníte.

Editor sál

Vytvořte sál, který bude korespondovat s realitou

Jsou sedadla ve Vašem sálu modré? Není problém, zvolte v nástrojích modrou barvu. Díky našemu editoru můžete vytvořit sál, který Vám bude šitý na míru barevností i rozložením objektů.

Taktéž můžete přidávat pevné objekty pro každý profil - pódium, sloupy (sedadla, pokud jsou statické) a následně jen přidávat prvky sálu, které se mění při jednotlivých akcích.

Nechybí ani kopírování - vytvoříte jeden kulatý stůl s pěti židlemi a stačí jej nakopírovat po celém sále.

Editor sál

Výsledný profil sálu můžete exportovat do formátů pdf a png

Vymodelovaný půdorys můžete vytisknout a dát svým zaměstnancům, aby zhotovili sál podle náčrtu.

Vytvořený sál je připraven jít i do online prodeje stejným způsobem jako již zveřejněné sály. Zákazník si v pohodlí domova označí místa a zaplatí.

Přečtěte si více o dalších funkcích systému