Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

Technické a vývojové centrum Ticketware

V Ticketware se věnujeme i vývoji a optimalizaci hardwaru, abychom zajistili co nejlepší použitelnost našeho softwaru. Zaměřujeme se na inovativní řešení prodeje vstupenek, kontroly vstupenek či marketingových nástrojů přímo ve Vašem provozu. Podívejte se na naše produkty určené pro Vás.

Tiskárny vstupenek optimalizované pro TicketwareHotové řešení

Tiskárny vybrané na rychlý a bezproblémový tisk vstupenek v pokladně. Na základě objemu, rychlosti tisku a prodeje vstupenek se odvíjí cena tisku a pořízení. Na základě toho jsme vytvořili následující doporučené konfigurace:

Tiskárny nejlépe pracují s operačními systémy Windows. Ticketware vydává ovladače které zajišťují bezchybnou spolupráci tiskárny se systémem.

TSC Termo H230 + rezačka

1. Při tisku více než 6000 vstupenek

Termotiskárna TSC TDP 244. Cena tisku: cca 0,25 kč (při standardní velikosti vstupenky). Rychlost tisku: 0,5 - 1 sekunda. Ukázka vstupenky - nebo zkuste kalkulátor ceny, co se Vám víc vyplatí.

Tovar Ceníková cena
TSC TDP 244 + řezačka 13 700 kč
Dodací lhůta: do 7 prac.dnů
Kotouč na tisk vstupenek 160 kč
Dodací lhůta: do 3 prac.dnů
Ceny jsou uvedeny bez DPH. | Přejít do ceníku
HP Laserjet M18830

2. Při tisku méně než 6000 vstupenek

Klasická laserová tiskárna HP v kombinaci s kancelářským papírem. Cena tisku: cca 2,70 kč (při standardní velikosti vstupenky). Rychlost tisku: 5 sekund. Ukázka vstupenky - nebo zkuste kalkulátor ceny, co se Vám víc vyplatí.

Tovar Ceníková cena
HP Laserjet 1020 2 900 kč
Dodací lhůta: do 5 prac.dnů
Ceny jsou uvedeny bez DPH. | Přejít do ceníku

Mobilní uvaděč - set pipBoyNovinka

pipBoy je hardwarové řešení sestávající z mobilního telefonu a speciální čtečky čárových kódů, která dokáže velmi rychle přečíst čárový kód na vytištěné vstupence a taky z obrazovky mobilního telefonu. Ve spolupráci s mailTicket jde o velmi praktické řešení pro službu i návštěvníka.

pipBoy neustále komunikuje s Ticketware a kontroluje stav vstupenky. Po oskenování označí vstupenku jako použitou. Upozorní na neplatné, ale i opakovaně použity vstupenky, nutnost ověřit zlevněné vstupenky průkazem, nebo na doplňkové zboží zakoupené k vstupence.

Set je speciálně vyladěn na konkrétní modely čteček a mobilů, aby jejich vzájemná komunikace byla bezproblémová. S určením potřebného počtu setů Vám rádi poradíme na základě Vašeho počtu návštěvníků a výdrže baterií v zařízeních.

Cena setu pipBoy: 9 000 kč | Přejít do ceníku
Set pipBoy

Set pipBoy

  • bezdrátová čtečka čárových kódů
  • mobilní telefon
  • pouzdro na ruku pro mobilní telefon
  • mobilní aplikace, která zneplatňuje vstupenky a ověřuje jejich stav

MailTicket

mailTicket je v Ticketware standard doručení vstupenky, kde kromě doprovodného textu, potvrzení a pdf vstupenky e-mail obsahuje čárový kód. Uvaděč vybaven pipBoy-em umí okamžitě ověřit platnost čárového kódu na vstupence přímo z e-mailu nebo z vytištěné vstupenky. Návštěvník si nemusí instalovat žádnou aplikaci ani tisknout vstupenky - jen ukáže e-mail s přijatými vstupenkami.

MAILTicket

Jak dál? Zodpovíme Vaše dotazy: