Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

Představujeme Vám naši mobilní aplikaci BudíCheck

čtení na cca 1 min

S aplikací BudíCheck již nezaspíte žádnou pořádnou akci!

Mobilní aplikace BudíCheck přináší program kin, divadel a kulturních center s nákupem vstupenek online. Vstupenky zakoupené přes aplikaci se následně zobrazí v appce a plně nahrazují papírové. Vaši zákazníci již nebudou muset čekat ve frontě na pokladně ani si vstupenky tisknout. Koupí si je za pár sekund pohodlně se svým mobilem.

02_660x440

Při tvorbě této aplikace jsme brali v úvahu chování běžného návštěvníka. BudíCheck obsahuje další funkce, které potěší každého kulturního maniaka. V appce si umíte nastavit filtr na své oblíbené kina, divadla nebo kulturní instituce, upozornění, dále si můžete zkontrolovat historii navštívených akcí nebo je ohodnotit.

Vyzkoušejte aplikaci BudíCheck ve svém mobilu:


badge-play_CZ                          badge-appstore_CZ


Do appky postupně přidáváme program partnerů, kteří mají marketinkový a vstupenkový software Ticketware. Aplikace následně čerpá informace z jejich webu. To znamená, jak si zadministrují stránku, tak bude BudíCheck komunikovat s jejich programem. Partnerství s appkou BudíCheck je bezplatné.

Staňte se partnerem mobilní aplikace BudíCheck a i Váš program se v ní bude zobrazovat. Kontaktujte nás na info@ticketware.cz. Rádi s Vámi uzavřeme spolupráci a doplníme Váš program do aplikace BudíCheck.
 
Více o aplikaci se dozvíte na stránce budicheck.eu.

(j)

Návrat na články