Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

Prodej vstupenek přes Ticketware

Ticketware nabízí komplexní softwarové řešení prodeje vstupenek.

Pokladna

Poskytujeme komplexní softwarové i hardwarové řešení pokladny na Vaší provozovně.

Prodej vstupenek se sestává z výběru představení, zvolení sedadel a platby. Po uhrazení se vstupenky automaticky vytisknou. Výběr míst v sále probíhá přes systém Ticketware a je synchronizován s online prodejem a rezervací. To vše ve spolupráci s tiskárnami, skenery, platebními systémy.

Predaj vstupeniek na pokladni

Žádne poplatky navíc

Pro vybavení pokladny stačí běžný počítač s tiskárnou. Vícenáklady na speciální hardware nejsou potřeba. Prodej vstupenek nepodléhá zákonu o elektronických pokladnách (platí pro města a jejich organizace). Nezpoplatňujeme ani prodej a rezervaci na pokladně. Pro pokladnu a prodejní místa nelimitujeme počet pokladníků. Využijte Ticketware naplno, jak potřebujete.

Možnosti prodeje a rezervace vstupenek na pokladně

  • Prodej
  • Rezervace
  • Storno
  • Denní a měsíční uzávěrky
  • Přehled finančních operací

Volné vstupenky a slevy - v systému je možné definovat jakékoliv slevy z ceny vstupenek nebo vytvořit volné vstupenky, rozdat je a sledovat, zda byly použity. Při volných vstupenkách lze nastavit i platnost "od - do" a typ akce.

Akreditace - rezervace míst pro VIP hosty, novináře, sponzory a pod.

Blokace - zablokování neprodejných míst

Platba na fakturu - fakturace vybraným fakturačním partnerem, evidence všech vstupenek vydaných na fakturu, sledování stavů jako odeslání faktury a evidence úhrady faktury. Možnost využívají společnosti jako firemní benefit pro své zaměstnance.

Kombinace platidel v jedné platbě - zákazník může zaplatit jednu objednávku několika platidly jako např. část v hotovosti, kulturní poukázkou, platební kartou, dárkovou poukázkou a platebními poukázkami - můžete si zvolit, co budete jako provoz akceptovat

Technická podpora

V případě problémů při používání pokladny přes Ticketware se o řešení postará naše technická podpora. O starost méně pro Vás.

Prodej online

Prodej a rezervace vstupenek přes web - komfort pro Vašeho diváka

Pokladna a prodej online je provázán - prodáváte najednou sedadla v pokladně i přes internet. Návštěvník Vašeho webu si přes náš online prodejní systém zvolí sedadla a buď rezervuje, nebo přímo přes internet zaplatí. Samozřejmostí je uplatnění slev, prodej doplňkového zboží a mnoho jiného.

Predaj vstupeniek cez web

Platební metody

Do našeho prodejního prostoru je implementována platební brána. Z Vaší strany nejsou zapotřebí žádné další úkony, vše máte automaticky k dispozici. Platba je možná až přes 9 různých bank nebo kartou.

Podporované platební metody:

  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • VISA
  • VISA Electron
  • Maestro

Prodej doplňkového zboží

Ke vstupence je při nákupu možné přidat 3D brýle, dárkové předměty a mnoho jiného.

Využívání slev

Uživatel při nákupu vstupenek může uplatnit slevy, které si sami nastavíte a aktivujete. Samotná kontrola probíhá při vstupu do kina. V případě neoprávněné slevy může návštěvník rozdíl kdykoliv doplatit v pokladně.

Zákaznická podpora

V případě problémů při nákupu vstupenek (nedoručená vstupenka, chybně zadaný e-mail...) se o řešení postará naše zákaznická podpora. O starost méně pro Vás.

Jak dál? Zodpovíme Vaše dotazy: