Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

Rychlá kontrola vstupenek přes pipBoy a mailTicket

čtení na cca 1 min

Představujeme pipBoy – nový způsob, jak ověřovat vstupenky v Ticketware bleskovou rychlostí.

pipBoy je hardwarové řešení sestávající z mobilního telefonu a speciální čtečky čárových kódů, která dokáže velmi rychle přečíst čárový kód na vytištěné vstupence a i z obrazovky mobilního telefonu. Ve spolupráci s mailTicket jde o velmi praktické řešení pro službu i návštěvníka.

CZ-pipboy-ful

mailTicket je v Ticketware nový standard doručení vstupenky, kde kromě doprovodného textu, potvrzení a pdf vstupenky e-mail obsahuje čárový kód. Uvaděč vybaven pipBoy-em umí okamžitě ověřit platnost čárového kódu na vstupence přímo z e-mailu nebo z vytištěné vstupenky. Návštěvník si nemusí instalovat žádnou aplikaci ani tisknout vstupenky – jen ukáže e-mail s přijatými rezervací vstupenek.

pipBoy neustále komunikuje s Ticketware pokud kontroluje stav vstupenky. Po oskenování označí vstupenku jako použití. Upozorní na neplatné, ale i opakovaně použity vstupenky, nutnost ověřit zlevněné vstupenky průkazem, nebo na doplňkový zboží zakoupené k vstupence.

pipboy_onlySet pipBoy

Skládá se z:

  • bezdrátové čtečky čárových kódů
  • mobilního telefonu
  • pouzdra na ruku pro mobilní telefon
  • mobilní aplikace, která zneplatňuje vstupenky na ověřuje jejich stav

Cena setu: 9 900 Kč bez DPH

Set je speciálně naladěn na konkrétní modely čteček a mobilů, aby jejich vzájemná komunikace byla bezproblémová. S určením potřebného počtu setů Vám rádi poradíme na základě Vašeho počtu návštěvníků a výdrže baterií v zařízeních.

pipboy_acient_800

(m)

Návrat na články