Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

Ticketware na CineEurope 2016: Přinesli jsme si množství inovativních a inspirativních nápadů

čtení na cca 1 min

Naše společnost Ticketware již čtyři roky přináší nové nápady a způsoby, jak dělat lepší marketing na provozech našich klientů. To byl také důvod, proč jsme se rozhodli zúčastnit CineEurope 2016 – největší evropské výstavy zaměřené na kina a filmový průmysl vůbec.

CineEurope oslavovala letos jubilejní 25. ročník. Výstava je zaměřena na vlastníky kin, distributorů filmů a dodavatelů obsahu a technologií od projektorů, přes zboží v bufetech, až po softwarové řešení napříč celým filmovým průmyslem. Představují se na ní nejnovější trendy v oblasti technologií, ukázky připravovaných filmů velkých filmových studii, nové marketingové nápady, síťování a navazování kontaktů ve světě filmového průmyslu. Posledních 5 let se koná v Barceloně.

Pro nás jako firmu, která prodává vstupenkový software a řeší marketing pro klienty, byly nejzajímavější přednášky o mobilních aplikacích propagujících program kin, protože jednu takovou, s názvem BudíCheck jsme vyvinuli. Velmi inspirativní byly pro nás i David K. BLANÁR z Google Zoo a Derren Sequeira působící ve Facebooku ve Spojeném království, kteří přednášeli o tom, jak propagovat kina prostřednictvím online marketingu a sociálních sítí.

Gro výstavy tvořily prezentace nových filmů na nejbližší období. Rozebíral se i alternativní obsah a nárůst dostupnosti a zájmu o promítání baletu, divadla či koncertů v kinech. Zajímavým tématem byl i herní průmysl v kinech, t.z. hraní počítačových her ve filmových sálech a promítání těchto speciálních akcí v kinech po celém světě.

Jeden z projektů, který brzy uvedeme na trh, a to franchising bufetů pod značkou Buffet and Store také získá partnery právě díky CineEurope.

Po návštěvě výstavy máme množství nových nápadů, které chceme zapracovat do systému, abyste již brzy mohli používat světové řešení i v systému od společnosti Ticketware.

(j)

Návrat na články