Ticketware Display

Ticketware Display

Displeje na provozovně a jejich obsah přes Ticketware

Darčekové karty

Dárkové karty

Karty nabité kreditem na Vaše představení

Popcorn Bar

Popcorn BAR

Naše franšíza určená pro bufety na provozovně

Ticketware Studio – využijte služby našeho marketingového oddělení!

čtení na cca 3 min

V Ticketware děláme vše pro to, abychom pomohli kinům a institucím z oblasti kultury rozvíjet se a zvyšovat jejich návštěvnost. Komunikace směrem k návštěvníkům je důležitou částí celého procesu a vedle Ticketware jsme se naučili, jak co nejlépe komunikovat a využívat marketingové nástroje v Ticketware a Cinemaware. Naše zkušenosti s reklamou a marketingem chceme nabídnout i Vám.

Z našich aktivit vybíráme:

1. Dárkové karty s nabitým kreditem na Vaše představení

Karty nabité kreditem si návštěvníci zakoupí u Vás na pokladně a darují svým blízkým. Návštěvníkovi na zaplacení představení stačí přijít do pokladny s nabitou kartou a postupně čerpat kredit. Výše kreditu není omezena a dá se čerpat i dlouhodobě. K dárkovým kartám máme připravenou komplet logistiku, marketingovou kampaň a nastavení v Ticketware. Vytiskneme pro vás karty dle požadavku nebo můžete použít naše předtištěné karty. Dostanete stojan na karty a další materiály.

Pokud byste měli obavy, že neprodáte dost karet a přemýšlíte nad menším odběrem karet, můžete využít naše řešení: univerzální plastové karty a obaly naší výroby. Sestávají se z kvalitních ozdobných papírových obalů na karty, zalaminovaných plastových karet s čárovým kódem, stojanů na karty a v ceně dostanete celou koncepci prodeje i marketingu (prodejní materiály, plakáty, bannery, info na web apod.). Ke kartám vydáváme speciální edice obalů, takže vždy budete mít k dispozici aktuální a různorodé motivy.

 

 

2. Věrnostní program – výhody pro pravidelné zákazníky

Asistujeme, konzultujeme a realizujeme věrnostní program s motivačními výhodami pro Vaše návštěvníky. Cílem věrnostního programu je získat loajálního zákazníka, který si vybere Vás před konkurencí a tím zvýšit počet návštěv účastníků.

Poskytujeme kompletní řešení včetně know-how s potiskem karet s čárovými kódy, registrací účastníků, nastavením programu, marketingovou komunikací. Nastavíme cíl a stanovíme si rozpočet a finanční výhodnost. Navrhneme nastavení pravidel a výhod, aby se maximalizoval počet účastníků a úspěšnost programu. Nastavíme sbírání bodů, cashback, slevy na kartě a další výhody.

Dejte nám vědět, že máte zájem! Odměníte stálé návštěvníky a z příležitostnými diváků se stanou pravidelní.

 

 

 

3. Zajišťujeme potisk karet pro rozběhnuté věrnostní programy

Máte u Vás spuštěn věrnostní program, ale zatím nevyužíváte ověřování účastníků programu přes věrnostní karty? Zajistěte si karty přes nás!

Umíme je Vám dodat za lepší cenu, protože tiskneme najednou více karet.

Výhody plastových karet ve věrnostní zóně:

  • jednoduchá a rychlá identifikace – pokladník nemusí hledat návštěvníka v systému. Rychle načte čárový kód, který je vytištěn na kartě a spárován v Ticketware
  • působí profesionálněji
  • kvalitní laminované plastové karty

 

 

4. Komplexní marketingová kampaň

Naše komplexní kampaň znamená, že uděláme výběr z našich služeb speciálně pro Vaše potřeby a nastavíme je do časového harmonogramu, abychom dosáhli požadovaného cíle, který si společně stanovíme.

Komplexní kampaň se využívá s pomocí našeho marketingu, našich služeb pro dosažení konkrétní cíle vůči Vaším návštěvníkům. Dokážeme Vám zajišťovat i kompletně celý online či offline marketing, od newsletterů přes facebook až po rozsáhlé propagační kampaně.

Když zajišťujeme Váš marketing komplexně, umíme poskytnout mnohem lepší ceny, než při práci na zakázku, kde je třeba každý detail dohadovat, schvalovat i realizovat zvlášť.

 

 

 

Služby reklamní a kreativní agentury

Neváhejte nás oslovit i s jinými projekty. Věnujeme se grafice, webstránkám, ale i online reklamě či sociálním sítím. Máme zkušenosti s propagací našich klientů, akcí a prodejem vstupenek.

V případě, že Vás naše služby zaujaly, neváhejte nás kontaktovat na studio@ticketware.sk.

Návrat na články